3+1 DAireler
 

3+1 Dairelerimizde klima, televizyon, buzdolabı, mutfak malzemeleri, oturma grubu, internet ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz fiyata dahildir. Temizlik ve çamaşır hizmeti bulunmaktadır. Binamız 24 saat güvenlik görevlisi ve kamera sistemiyle korunmaktadır. Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

2+1 daireler

2+1 Dairelerimizde klima, televizyon, buzdolabı, mutfak malzemeleri, oturma grubu, internet ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz fiyata dahildir. Temizlik ve çamaşır hizmeti bulunmaktadır. Binamız 24 saat güvenlik görevlisi ve kamera sistemiyle korunmaktadır. Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

2+0 daireler

2+0 Dairelerimizde klima, televizyon, buzdolabı, mutfak malzemeleri, oturma grubu, internet bulunmaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz fiyata dahildir. Temizlik ve çamaşır hizmeti bulunmaktadır. Binamız 24 saat güvenlik görevlisi ve kamera sistemiyle korunmaktadır. Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

2+1 DUBLEX daireler

2+1 Dublex dairelerimizde klima, televizyon, buzdolabı, mutfak malzemeleri, oturma grubu, internet bulunmaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz fiyata dahildir. Temizlik ve çamaşır hizmeti bulunmaktadır. Binamız 24 saat güvenlik görevlisi ve kamera sistemiyle korunmaktadır. Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

1+1 DUBLEX daireler

1+1 Dublex dairelerimizde klima, televizyon, buzdolabı, mutfak malzemeleri, oturma grubu, internet bulunmaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz fiyata dahildir. Temizlik ve çamaşır hizmeti bulunmaktadır. Binamız 24 saat güvenlik görevlisi ve kamera sistemiyle korunmaktadır. Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

1+0 daireler

1+0 dairelerimizde klima, televizyon, buzdolabı, mutfak malzemeleri, oturma grubu, internet bulunmaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz fiyata dahildir. Temizlik ve çamaşır hizmeti bulunmaktadır. Binamız 24 saat güvenlik görevlisi ve kamera sistemiyle korunmaktadır. Servis hizmetimiz bulunmaktadır.