Hakkımızda

AKUSTİK TOURISM CENTER

1997 yılında Bodrum'da seyahat acentesi olarak kurulan Akustik,  günümüzde Bodrum'un yanısıra İzmir, İstanbul, Antalya, Dalaman ve Trabzon ofisleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Akustik'in sürekli genişlettiği  hizmet alanları arasında seyahat acentalığının yanısıra;  kapsamlı transfer hizmetleri, bölge gezileri, araç kiralama hizmetleri ve konaklama hizmetleri  yer almaktadır.

Akustik'i turizm ve iş dünyasında, farklı ve vazgeçilmez kılan en önemli özelliği; destek verdiği firmaların bir organizasyonda ihtiyaç duyabilecekleri hemen her isteği yerine getirebilmesi, güvenilir bir çözüm ortağı olmasıdır. Özellikle kongre, seminer, sempozyum, konferans, bayi teşvik gezileri, ürün lansmanı, kültür turları ve benzeri toplantılarda verdiği hizmetler sonucu Akustik'in "dürüst, güvenilir destekçi" kimliği ileri derecede olgunluğa ulaşmıştır.  Toplamda 600 yakın binek araç ve 80 adet vito, minibüs, midibus ve otobüsden oluşan büyük filosu ile bütün bölgelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

AKUSTİK RESIDENCE 

Akustik Tourism Center'in 22 yıllık turizm tecrübesi ile 2019 yılında hizmete aldığı 23 adet daireden oluşan Akustik Residence Trabzon Havalimanının hemen üzerinde kendine özel binası ile hizmete girmiştir. 

Tesisimizin bir çok odası deniz manzaralı olup, restoranımızda kişiye özel serpme kahvaltı servisimizle hizmetinizdeyiz.  Akustik Tourism Center’in ana hizmetlerinden olan araç kiralama , bölge gezileri ve özel transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Rezervasyon yaptıran bütün misafirlerimizin Havalimanı transferlerini ücretsiz yapıyor ve araç kiralama hizmetlerimizden indirimli bir şekilde faydalanmalarını sağlıyoruz.